Carp Team Radzymin Grand Prix 2016 – końcowa klasyfikacja i wyniki z zawodów.

 

 

Indywidualnie;

  1. Bylak Arkadiusz 37pkt. (180,54kg.)
  2. Łoboda Andrzej 29pkt. (105,24kg.)
  3. Kryśkiewicz Dariusz 29pkt. (102,38kg.)
  4. Łukasiewicz Łukasz 23pkt. (92,52kg.)
  5. Baranowski Krzysztof 21pkt. (71,56kg.)
  6. Stankiewicz Mariusz 20pkt. (77,79kg.)
  7. Borowski Adam 19pkt. (56,48kg.)
  8. Ostasz Piotr 18pkt. (18,46kg.)
  9. Grzymała Mirosław 14pkt. (62,27kg.)
  10. Troszczyński Bogdan 12pkt. (72,03kg.)
  11. Borowski Radosław 12pkt. (44,67kg.)
  12. Karasek Tomasz 11pkt. (48,15kg.)
  13. Dąbrowski Cezary 6pkt. (32,57kg.)
  14. Adamkiewicz Tadeusz 6pkt. (27,42kg.)
  15. Dąbrowski Cezary 6pkt. (25,09kg.)
  16. Czapor Wiesław 4pkt. (24,39kg.)
  17. Jabłoński Sebastian 3pkt. (28,56kg.)
  18. Całka Piotr 3pkt. (20,42kg.)
  19. Ziemichód Robert 3pkt. (15,15kg.)
  20. Dobrzyńska Maria 2pkt. (22,40kg.)
  21. Zawadzki Kamil 1pkt. (21,64kg.)
  22. Żmijewski Marcin 1pkt. (19,62kg.)
  23. Paciorek Paweł 1pkt. (10,46kg.)
  24. Jerzewski Michał 0pkt. (21,04kg.)
  25. Śmigielski Marcin 0pkt. (15,75kg)

 

  1. Jabłecki Sebastian 0pkt. (9,48kg.)
  2. Mikos Piotr 0pkt. (8,02kg.)
  3. Wdziekoński Mariusz 0pkt. (6,14kg.)
  4. Karasek Zdzisław 0pkt. (3,44kg.)
  5. Tochwin Justyna 0pkt. (3,38kg.)
  6. Antosiewicz Marta 0pkt. (2,70kg.)
  7. Brandys Korneliusz 0pkt. (2,26kg.)
  8. Antosiewicz Izabela 0pkt. (1,22kg.)
  9. Talarek Grzegorz 0pkt. (0,28kg.)

 

 

 

 

 

Drużynowo;

  1. Bylak Arkadiusz , Stankiewicz Mariusz 57pkt. (258,33kg.)
  2. Łoboda Andrzej , Ostasz Piotr 47pkt. (165,70kg.)
  3. Kryśkiewicz Dariusz, Troszczyński Bogdan 41pkt. (174,41kg.)
  4. Baranowski Krzysztof , Borowski Adam 40pkt. (128,04kg.)
  5. Łukasiewicz Łukasz, Całka Piotr 26pkt. (112,94kg.)
  6. Borowski Radosław, Grzymała Mirosław 26pkt. (106,94kg.)
  7. Karasek Tomasz, Karasek Zdzisław 11pkt. (51,59kg.)
  8. Czapor Wiesław, Dąbrowski Cezary 10pkt. (57,06kg.)
  9. Jabłoński Sebastian , Wdziekoński Mariusz 3pkt. (34,70kg.)
  10. Zawadzki Kamil, Jabłecki Sebastian 1pkt. (31,12kg.)

 

Największą rybę złowił Paciorek Paweł – karp 9,580kg.

 

 

Wyniki z I zawodów – łowisko Ossów 15.05.2016r.

 

  1. Bylak Arkadiusz 64,080kg.
  2. Karasek Tomasz 36,230kg.
  3. Łukasiewicz Łukasz 33,140kg.
  4. Kryśkiewicz Dariusz 24,720kg.
  5. Adamkiewicz Tadeusz 12,980kg.
  6. Dąbrowski Cezary 12,740kg.
  7. Czapor Wiesław 12,450kg.
  8. Jabłoński Sebastian 12,360kg.
  9. Dobrzyńska Maria 11,840kg.
  10. Troszczyński Bogdan 11,830kg.
  11. Paciorek Paweł 10,460kg. Nr- 9,580kg.
  12. Jerzewski Michał 10,460kg.
  13. Śmigielski Marcin 7,890kg.
  14. Całka Piotr 6,160kg.
  15. Wdziekoński Mariusz 6,140kg.
  16. Zawadzki Kamil 5,360kg.
  17. Stankiewicz Mariusz 4,900kg.
  18. Grzymała Mirosław 3,650kg.
  19. Łoboda Andrzej 2,600kg.
  20. Żmijewski Marcin 2,420kg.
  21. Jabłecki Sebastian 2,200kg.

 

 

Wyniki z II zawodów Jegiel 9.06.16

  1. Bylak Arkadiusz 35,200kg.
  2. Łoboda Andrzej 21,800kg. (NR)
  3. Kryśkiewicz Dariusz 20,380kg.
  4. Łukasiewicz Łukasz 20,160kg.
  5. Baranowski Krzysztof 18,700kg.
  6. Grzymała Mirosław 16,200kg.
  7. Stankiewicz Mariusz 13,480kg.
  8. Borowski Radosław 12,660kg.
  9. Karasek Tomasz 9.620kg.
  10. Zawadzki Kamil 8,260kg.
  11. Troszczyński Bogdan 6,100kg.
  12. Śmigielski Marcin 5,800kg.
  13. Adamkiewicz Tadeusz 5,500kg.
  14. Borowski Adam 5,180kg.
  15. Jabłoński Sebastian 5,021kg.
  16. Jeżewski Michał 4,540kg.
  17. Ostasz Piotr 4,440kg.
  18. Jabłecki Sebastian 4,280kg.
  19. Dobrzyńska Maria 3,440kg.
  20. Całka Piotr 3,200kg.
  21. Tochwin Justyna 2,840kg.
  22. Antosiewicz Marta 2,700kg.
  23. Żmijewski Marcin 2,580kg.
  24. Brandys Korneliusz 2,260kg.
  25. Mikos Piotr 1,800kg.
  26. Antosiewicz Izabela 1,220kg.
  27. Karasek Zdzisław 1,040kg.
  28. Czapor Wiesław 0,280kg.
  29. Talarek Grzegorz 0,280kg.

 

 

Wyniki z III zawodów – Ossów 26.06

  1. Bylak Arkadiusz 47,08kg.
  2. Troszczyński Bogdan 40,88kg.
  3. Łukasiewicz Łukasz 37,32kg.
  4. Łoboda Andrzej 27,16kg.
  5. Stankiewicz Mariusz 26,38kg.
  6. Grzymała Mirosław 25,16kg.
  7. Kryśkiewicz Dariusz 24,96kg.
  8. Borowski Radosław 19,86kg.
  9. Ostasz Piotr 15,68kg. (NR)
  10. Baranowski Krzysztof 13,00kg.
  11. Dąbrowski Cezary 7,67kg.
  12. Mikos Piotr 6,22kg.
  13. Jerzewski Michał 6,04kg.
  14. Adamkiewicz Tadeusz 5,94kg.
  15. Jabłoński Sebastian 5,76kg.
  16. Całka Piotr 5,54kg.
  17. Dobrzyńska Maria 5,10kg.
  18. Żmijewski Marcin 4,76kg.
  19. Borowski Adam 2,94kg.
  20. Karasek Zdzisław 2,40kg.
  21. Karasek Tomasz 2,30kg.
  22. Chrustowski Paweł 2,30kg.
  23. Śmigielski Marcin 2,06kg.
  24. Zawadzki Kamil 2,02kg.
  25. Tochwin Justyna 0,54kg.
  26. Ziemichód Robert 0,46kg.

 

Wyniki z IV zawodów Jegiel 16.07.2016

  1. Kryśkiewicz Dariusz 30,50kg.
  2. Borowski Adam 17,12kg.
  3. Ostasz Piotr 14,90kg.
  4. Bylak Arkadiusz 12,88kg.
  5. Borowski Radosław 12,15kg.
  6. Baranowski Krzysztof 11,26kg.
  7. Stankiewicz Mariusz 10,02kg.
  8. Całka Piotr 5,52kg.
  9. Łoboda Andrzej 5,36kg.
  10. Dąbrowski Cezary 4,68kg.
  11. Czapor Wiesław 4,60kg.
  12. Jabłecki Sebastian 3,00kg.
  13. Troszczyński Bogdan 2,28kg.
  14. Zawadzki Kamil 2,26kg.
  15. Łukasiewicz Łukasz 1,90kg.
  16. Dobrzyńska Maria 1,18kg.
  17. Grzymała Mirosław 0,82kg.
  18. Żmijewski Marcin 0,82kg.

 

Wyniki z V zawodów „Cud nad Wisłą” 07.08.16r.

  1. Łoboda Andrzej – 48,32kg.
  2. Borowski Adam – 31,24kg.
  3. Baranowski Krzysztof – 28,60kg.
  4. Ostasz Piotr – 25,44kg.
  5. Stankiewicz Mariusz – 22,92kg.
  6. Bylak Arkadiusz – 21,30kg.
  7. Grzymała Mirosław – 18,44kg.
  8. Ziemichód Robert – 14,69kg.
  9. Troszczyński Bogdan – 10,94kg.
  10. Żmijewski Marcin – 9,04kg.
  11. Dąbrowski Cezary – 7,48kg.
  12. Czapor Wiesław – 7,16kg.
  13. Jabłoński Sebastian – 5,42kg.
  14. Zawadzki Kamil – 3,74kg.
  15. Kryśkiewicz Dariusz – 1,84kg.
  16. Dobrzyńska Maria – 0,84kg.